Uczniowie klas IV – VI pod okiem Pani Iwony Szymańskiej w roku szkolnym 2021/2022 pracowali metodą eksperymentu
Czwartoklasiści w tym roku szkolnym udowodnili, że są prawdziwymi specjalistami od eksplorowania przyrody i odkrywania jej tajemnic. Przeprowadzali doświadczenia, analizowali wyniki, poszukiwali pomników przyrody oraz udowodnili, ze fach śledczego nie jest im obcy. Odnaleźli dowody zmian jakie nastąpiły w naszym życiu oraz krajobrazie.