Granty PPGR

Logo Granty PPGR - na niebieskim tle umieszczone w jednym wierszu żółte grafiki związane z komputerem. Pod spodem biały napis GRANTY PPGR oraz żółty symbol @ otoczony białą łamaną otwartą. Prawy róg zamalowany na żółto a lewy na biało.

Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym

Dofinansowanie będzie można otrzymać na:

  • ​​sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami (w przypadku zakupu komputera powyżej 3,5 tys. zł oraz tabletu powyżej 1,5 tys. zł niezbędne będzie uzasadnienie przez Wnioskodawcę wysokości kosztów zakupów takiego sprzętu);
  • ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego;
  • usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

W związku z możliwością przystąpienia Gminy Łysomice do projektu „Granty PPGR” zachęcamy do składania uzupełnionych oświadczeń w Urzędzie Gminy Łysomice (ul. Warszawska 8 – Biuro Podawcze, w godzinach urzędowania) w nieprzekraczalnym terminie do 29.10.2021 r.

Więcej informacji o grantach oraz niezbędne oświadczenia dostępne są pod adresem  https://www.lysomice.pl/378,2021?tresc=2627