Światowy Dzień Roweru w naszej Szkole!

3 czerwca świętowaliśmy Światowy Dzień Roweru, promując aktywny i zdrowy styl życia. Uczniowie oraz nauczyciele przyjechali do szkoły na dwóch kółkach, pokazując, że rower to świetny sposób na codzienne przemieszczanie się i dbanie o kondycję.
Nasza Szkoła bierze również udział w akcji Rowerowa Stolica Polski, kręcimy kilometry dla Gminy Łysomice, dlatego każdy przejechany kilometr ma znaczenie!
Dzisiaj kręciliśmy kilometry w dwóch turach. Porannej i popołudniowej. Jak kręcić kilometry, to na całego, zwłaszcza w tak ważnym dniu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i zachęcamy do dalszego kręcenia kilometrów dla naszej Gminy i oczywiście dla naszej Szkoły.
Razem jedziemy po zdrowie, dobrą zabawę i kolejne kilometry!