„Niepodległość – tak mi się kojarzy”

Na kolorowym tle ułozonym z prac plastycznych związanych ze Świętem Niepodległości biały napis "Wyniki konkursu". Całość ozdobiona białą ramką u góry w prawym rogu z logo gminy Łysomice a na dole w lewym rogu z napisem :"GMINA ŁYSOMICE".

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Niepodległość – tak mi się kojarzy” został rozstrzygnięty!

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem – wpłynęło do nas 125 prac! To absolutny rekord! Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie plakatu (dowolną techniką) o tematyce nawiązującej do Narodowego Święta Niepodległości. 

Komisja konkursowa z ogromną przyjemnością obejrzała wszystkie kreatywne pomysły i po niełatwych obradach wyłoniła zwycięzców, a wśród nich znaleźli się uczniowie nasze szkoły:

W kategorii uczniowie klas 0 – 3 trzecie miejsce zajęła Zuzanna Makowska
W kategorii uczniowie klas 4 – 8 pierwsze miejsce zajęła Zofia Makowska, drugie miejsce przypadło Weronice Zielińskiej, trzecie Roksanie Pawlak a wyróżnienia w tej kategorii otrzymali Tomasz Masny i Zuzanna Ritter.

Pełna lista zwycięzców i nagrodzonych uczniów na stronie gminy Łysomice: https://www.lysomice.pl/378,aktualnosci-rok-2022?tresc=3941

Nagrody dla zwycięzców oraz nagrody niespodzianki- za udział w konkursie zostaną wręczone ? ????ł??? ???̇ ? ???????̇??? ?????? ? ???????!