Przedstawienie uczniów klasy VII

3 czerwca w Szkole Podstawowej w Ostaszewie można było obejrzeć fantastyczne przedstawienie pod tytułem ,,Wakacje Shreka”.

Odręcznie wykonany plakat zapraszający na przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy VII. Pod napisem WAKACJE SHREKA wykonanym drukowanymi, pomalowanymi na pomarańczowo literami rysuen shreka i małej palmy.

  Uczniowie klasy siódmej przygotowywali się do tego wydarzenia od dłuższego czasu. Każdy siódmoklasista miał przydzieloną rolę i brał udział w grupie przygotowawczej. Młodzież włożyła ogrom pracy w opracowanie tekstu oraz przygotowanie sceny i strojów. Duży wkład w realizowany projekt miała wychowawczyni klasy siódmej – pani Iwona Szymańska, która pomagała w pisaniu scenariusza, udzielała cennych uwag, wspierała klasę na próbach i dopingowała w czasie występu.

  Starania uczniów nie poszły na marne. W czasie przedstawienia młodzi aktorzy dali z siebie wszystko. Efekt był piorunujący, co było można zauważyć po reakcji publiczności. Roześmiani widzowie z zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, a na koniec nagrodzili grupę gromkimi oklaskami. Siódmoklasiści byli bardzo dumni ze swojego projektu i z chęcią powtórzyli występ w kolejnym tygodniu.

                                          Kapitan Hak

Tych którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w przedstawieniu zapraszamy do obejrzenia filmiku nagranego podczas drugiego wystąpienia uczniów.